Parteneri

 

SUSȚINĂTORI PRO BONO:

Alexandru Călin
Ellie White
Răzvan Suma
Vlad Miriţă
Asociaţia E.T.C. Mandra
AVE – Asociaţia pentru Valorificarea Educaţiei
Biserica Greco-Catolică
Biserica Evanghelică
Cabinet de psihologie Alina Torok
Clubul Elevilor Făgăraş
Corul Astra din Braşov
Corul femeilor din Drăguş

ClubD&C
Evadart
Fundaţia Culturală Negru Vodă,
Florăria Frezia
Marius Drăguș și Magitot
Mandra Chic – Atelier-şezătoare
Muzeul Ţării Făgăraşului “Valer Literat”
Muzeul de Pânze şi Poveşti
Ofensive
Paco Animation
Tinti-Party
Simigerie

COMPANII CARE NE-AU SUSȚINUT:

5th Avenue Bistro
A&V 2008 Solutions
Acinemo
Admin Citadin
AEON Building
Alufix
Andreas Stihl Romania
Antora Trans
Aromapa Serv
Aromatics
Arplama Romania
arvato BERTELSMANN
Asociația Odaia Creativă
Asociația Ortopraxia
Asociația Padina Fest
Avira prin CARO
AVON
Berg Banat 
Bianrod
BILKA Steel
Birou Individual Notarial Popa Maria Cristina
Blue Sky Travel
Century Image
Comtratur
Comuna Cincu
Comuna Drăguș
Comuna Jibert
Comuna Șinca Nouă
Consiliul Județean Brașov
Copier IT
Creative Intention
D.A.G.OIL
Dedienne Roumanie
Deichmann Comercializare Incălțăminte https://www.deichmann.com
Denico http://denico.ro/
Derby Pub & Fast Food https://www.facebook.com/pages/Derby-
Pub/1400979220160640
Domeniul Coroanei Segarcea http://www.domeniulcoroanei.com/ro/
Drumea Zosim Întreprindere Individuală
Expert Cleaning http://www.expertcleaning.ro/
Fântâniţa Crăiesei http://www.fantanitacraiesei.ro/
Fenec Rubber Easter Europe http://www.fenec-rubber.ro/
Fifth Avenue https://www.facebook.com/fifthavenue.fifthavenue?fref=ts
Fileomera http://www.fileomera.ro/
Florian Shaorma
Fresh Distrib https://www.facebook.com/FreshDistrib/
Fundația Alpha Transilvana http://www.alphatransilvana.ro
GEMINI SOLUTIONS http://www.geminisols.com/

General Construcții Crispadin http://crispadin.ro/
Generali Asigurare Reasigurare https://www.generali.ro/
Gourmet De L’Arte http://www.gourmetdelarte.ro/
Guerin Roumanie http://www.filtres-guerin.com/
HG Construct
HIRSCHMANN http://www.hirschmann.com
Horado International http://horado.ro/
Ipsos Interactive https://www.ipsos.com/ro-ro
Isoplus Special http://www.isoplus-special.ro/ro/
JTTI Romania http://www.jtti.com/gb/presentation/jtti-roumanie.asp
Melatera
Mirota Group https://www.localbiz-brasov.ro/mirota- grup-srl- fagaras-f17131.html
Neagoe Fluoropolimeri http://www.ptfe.ro/
Ocolul Silvic Pădurile Făgărașului http://www.padurilefagarasului.ro/
Ovix Tech
Penes Cucanul http://www.penes.ro/
Pentachem
Pest Gold
Petrabog Edil
Plastimo Marine Roumanie http://www.plastimo.com/
Purolite http://www.purolite.com/RelId/33637/ISvars/default/Home.htm
REC Promovare Media
Royall Security https://www.facebook.com/balonfotbal.fagaras?fref=ts
Sacred Dacie http://www.sacred.fr/groupe/localisations?showall=&start=1

Salco Serv
Sibila Trading https://www.facebook.com/Sibila-Trading- SRL-192675260772467/
Sirfa Con
Steftoscane Group http://www.fenec-rubber.ro/
STI International http://www.stii.ro/
Straparo http://www.straparo.ro/
Style Advertising http://www.stylepublicitate.ro/
Taban 2007 https://www.facebook.com/pages/British-Pub/267318353283762
Terra Vital http://lacasaterra.blogspot.ro/
Tomaida https://www.facebook.com/SC-Tomaida- SRL-1138404602925495/
Universal Process Equipment România http://www.upe.ro/
UPE http://www.upe.ro/
UPRUC CTR http://www.uprucctr.com/ro/index.php
Upruc TPA http://www.upructpa.ro/ro/
Valencia Trading http://brutarie.grovumaria.cu.cc/
Wiz Soft Wiz Soft