Vă așteptăm la o nouă ediție a cafenelei comunitare!

Când? 16 februarie, 16:30 – 19:30

Unde? Sala CLUB a Casei Municipale de Cultură Făgăraș

Cu cine? Oamenii de bine din comunitate, prietenii implicați civic, ONGiștii și cei care vor să facă #bine Țara Făgărașului

După prima super experiență de comunitate de anul acesta, joi, 16 februarie, de la ora 16:30, vă așteptăm la o nouă cafenea comunitară. De data aceasta vorbim despre biodiversitate, consum responsabil de resurse, natura curată, împreună cu Fundația Conservation Carpathia,  pentru că vrem să ne asigurăm că Țara Făgărașului se dezvoltă sustenabil, iar generațiile viitoare vor continua să se bucure de natura uimitoare pe care o avem acasă în Făgăraș.

Vă invităm în același format prietenos în care ne-am simțit inspirați și motivați să facem #bine Țara Făgărașului. Ne propunem să adunăm opiniile și ideile voastre, să stabilim împreună priorități pentru comunitatea noastră și să folosim experiențele pe care le aveți pentru a defini cât mai bine mecanismele noastre de sprijin pentru comunitate și următoarele noastre proiecte și inițiative.

Vă așteptăm la Sala CLUB a Casei Municipale de Cultură Făgăraș (etajul 1).

Pentru detalii, ne puteți contacta la office@fundatiactf.ro sau la tel. +40 767 938 708.